Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

środa, 28 maja 2014

Kopertówka Raz :)

Kolejne moje wyzwanie:)
Kopertówka :)
Pięknie wygląda na zdjęciach... ale u mnie też ! zrobiłam ją dla koleżanki z pracy i w ramach odstresowania się :)

Moim zdaniem wyszło lepiej niż myślałam :) Kursik polecam jak najbardziej, o TUTAJ :)

Polecam :)
K

niedziela, 25 maja 2014

Dzień Matki

Dzień Matki już jutro. popełniłam 2 kartki. doniczki,podpatrzone gdzieś w sieci, zainspirowałam się, i zrobiłam. Oczywiście daleko mi do moich mistrzyń, ale ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia... Stempelek popełniony przez moje niedawno poznane Guru  scrapbookingu czyli AGA( dziękuję )


zmęczona jestem...
Pozdrawiam
K

środa, 7 maja 2014

Garnitur na 40-ske

Z okazji 40 tych urodzin... dla faceta... faceta wymagającego... perfekcjonisty... zawodowca... matko... no to Garnitur jak ulał, tylko czy umiem? czy dam rade? oceńcie sami:
Pozdrawiam
K.

sobota, 3 maja 2014

Kartka dla Księdza

Kartka dla księdza, na urodziny... ciekawe wyzwanie :) Wyzwanie którego się podjęłam, i wyszło o tak:

Mam nadzieje, że się spodoba. Papier ma to coś w sobie, czego długo szukałam.Ale jeszcze za mało czasu na rozwój takiej twórczości :)
A tymczasem dzisiejsze ciasto chłodzi się w lodówce :) zdjęcie i przepis, jeżeli ktoś chętny, jutro:) więc jeszcze raz miłego popołudnia:)
K.

Deszczowa majówka -brzoskwiniowa pokusa

Jak co roku, w długi weekend majowy, pogoda jest pod psem... nie dziwi mnie to... pogoda, odkąd studiuje ( prawie 5 lat ) stara mi się udowodnić, że to ona rządzi. i póki co POGODA wygrywa niestety. Każdy weekend wolny od zjazdów, to z reguły deszcz, zimno, albo inne anomalia... zobaczymy, co będzie jak już skończę te studia... pomimo kiepskawej pogody udało nam się spotkać z moją przyjaciółką i jej rodzinką na grillu :) i jak zwykle, skoro Bartek ( mąż przyjaciółki) przyjeżdża, coś mi nie wychodzi... tym razem ciasto... szumnie brzmiąca nazwa, znalezione gdzieś w sieci, same dobre komentarze... ciekawe czemu mnie nie wyszło... znaczy inaczej, wyszło, ale musiałam je ratować...więc wyglądało tak:

Ktoś chętny na przepisik?
Zniknęło zadziwiająco szybko :)
Miłego sobotniego popołudnia
K