Dzień Nauczyciela z Fabryką Weny w roli głownej

Otóż i ja stanęłam przed niesamowitym wyzwaniem, bycia Gościnną Projektantką w Fabryce Weny, za co Serdecznie chciałabym "Dżoaśce" podziękować :)
Jako że zbliża się wielkimi krokami Dzień Nauczyciela postanowiłam  wykorzystać jej magiczne sowie tekturki, a dokładniej sowę skarbonkę, która idealnie pasuje do exploding boxa :) 
ale zanim coś więcej o boxie i tekturkach, chciałabym wspomnieć, co oprócz Dnia Nauczyciela skłoniło mnie do zrobienia Boxa :) 
Otóż, w naszej gminie jest pewna dziewczyna, która potrzebuje pomocy. Młoda, energiczna, wesoła, żywiołowa , jeszcze nastolatka, Wiktoria. Jej marzeniem jest normalnie żyć, w czym pomóc może jej operacja. Niestety rodzina Wiktorii nie jest w stanie sfinansować tejże operacji, więc jak to bywa, pospolite ruszenie wśród mieszkańców :) 
W sumie nic wielkiego, po prostu trzeba pomóc i tyle!  jednak jakież było zdziwienie wielu osób, kiedy na zebraniu szkolnym, Nauczyciele, na czele z Panią Dyrektor Gimnazjum w Siemoni, poprosili Rodziców, aby zamiast kwiatów na dzień nauczyciela przekazać pieniążki na pomoc dla Wiktorii :) Kwiaty zwiędną, trafia do kosza, prezenty, rzecz zbędna, a pomoc tej dziewczynie baaardzo ważna! Pieniążki przekażemy, oczywiście, ale przecież dać w kopercie to takie ... proste..? 
Postanowiłam że przekażemy je w sposób oryginalny :) w boxie, z sówką od Fabryki Weny!

Wracając do tematu :) 

Sówkę troszkę "zembosingowałam", troszkę ukwieciłam, dla młodej dziewczyny, fuksjowy róż, wydaje mi się być idealny :) Na bokach zamontowałam jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i fantastyczne łapacze snów dostępne TU.
Dodałam również fantastyczne Gwiazdki oraz serduszka z Fabryki Weny.
łapacze snów są tak cudne, że w zasadzie nie trzeba by nic dodawać :) delikatnie je podkreśliłam półperełkami. 
Cały box prezentuje się dość okazale, za sprawą pięknych tekturek z Fabryki Weny :)
I to by było na tyle :) 
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)
Kaja

http://fabrykaweny.pl/

Komentarze

Prześlij komentarz