Latarnia Morska - indywidualnie

Album zegar, wspominany 2 posty wcześniej, ale w zestawieniu grupowym. Piękne prace, na świetnych produktach marki Latarnia Morska, zdecydowanie mnie zainspirowały. Praca wspólna była świetna, ale jak każdy z nas dobrze wie, oprócz śmiechów w takiej ekipie były chwile zastanowienia się, wyciszenia, szukania tego najlepszego z milionów rodzących się pomysłów w głowie. Praca w takiej grupie jest świetna. Każda z nas wykańczała projekt indywidualnie w domu, dopieszczała, chuchała i dmuchała. Mój w efekcie końcowym wyglądał o tak:Przyznam że w albumach dopiero raczkuję, a  praca na Bazach Latarni to pełen komfort. Dodatki w stylu tarczy zegara, użyte w środku zegara, czy tusze konieczne do muśnięcia pracy i dopełnienia całości były niezbędnym i koniecznym elementem naszej, mojej  pracy :)
Muszę również dodać, że papiery jakie użyłam do ozdobienia albumu, to niewątpliwie najpiękniejszy zestaw wśród wielu, z jakim mi przyszło pracować. Papiery dostępne TU.
Podsumowując. Album zegar, to dość specyficzna forma albumu jak dla mnie, ale jest tak uroczy, że chyba stworzę kolejnę i obdaruje nimi znajomych :)

A pracę zgłaszam na wyzwanie o Tu:

http://inspiracje.scrap.com.pl/nowe-wyzwania/wyzwanie-latarni-morskiejedycja-grudzien-2015/
 Pozdrawiam
Kaja


Komentarze

  1. Ciekawy blog.
    Zapraszam do siebie :http://szanujwspomnienia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. No nie wiem, kiedy sie, Katarzyno, wyciszalas, ale album wyszedl Ci piekny!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz