Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

niedziela, 10 stycznia 2016

Latarnia Morska - indywidualnie

Album zegar, wspominany 2 posty wcześniej, ale w zestawieniu grupowym. Piękne prace, na świetnych produktach marki Latarnia Morska, zdecydowanie mnie zainspirowały. Praca wspólna była świetna, ale jak każdy z nas dobrze wie, oprócz śmiechów w takiej ekipie były chwile zastanowienia się, wyciszenia, szukania tego najlepszego z milionów rodzących się pomysłów w głowie. Praca w takiej grupie jest świetna. Każda z nas wykańczała projekt indywidualnie w domu, dopieszczała, chuchała i dmuchała. Mój w efekcie końcowym wyglądał o tak:Przyznam że w albumach dopiero raczkuję, a  praca na Bazach Latarni to pełen komfort. Dodatki w stylu tarczy zegara, użyte w środku zegara, czy tusze konieczne do muśnięcia pracy i dopełnienia całości były niezbędnym i koniecznym elementem naszej, mojej  pracy :)
Muszę również dodać, że papiery jakie użyłam do ozdobienia albumu, to niewątpliwie najpiękniejszy zestaw wśród wielu, z jakim mi przyszło pracować. Papiery dostępne TU.
Podsumowując. Album zegar, to dość specyficzna forma albumu jak dla mnie, ale jest tak uroczy, że chyba stworzę kolejnę i obdaruje nimi znajomych :)

A pracę zgłaszam na wyzwanie o Tu:

http://inspiracje.scrap.com.pl/nowe-wyzwania/wyzwanie-latarni-morskiejedycja-grudzien-2015/
 Pozdrawiam
Kaja


WOŚP

WOŚP wywołuje ogromną burzę. Postanowiłam również dołożyć swoją cegiełkę, jako tzw rękodzielnik. Powstał notes i przepiśnik, przekazane na kiermasz,  organizowany w II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Będzinie mojej starszej córki Martyny,  która biega z puszką! Jurek, pełen szacun :)


do końca świata i jeden dzień dłużej :)
K.

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Scrapowe zabawy z Latarnią morską łaczą

Jak już kiedyś wspominałam, poznałam nieziemską ekipę ze świata scrapowego. Fantastyczne dziewczyny które się wspierają i pomagają. Całkiem niedawno pojawiło się wyzwanie, które wspólnymi siłami chciałyśmy się podjąć :) 
Jedno hasło, no dobra,  może dwa, i gotowe do działania, zasiadłyśmy do pracy w gościnnych progach naszej Olivki. Była kawka na rozgrzewkę, pyszne ciasto do tego i świetne produkty niezbędne do spełnienia wymagań wyzwania!
i tak zaczęła się nasza zabawa z  czarnym gesso, zegarem i cała reszta dodatków :) 
Zaczęło się od wielkich przygotowań! Stół odpowiednio zabezpieczony i podpisany  przez córeczki Olivki

Praca wre, nawet czasu nie było na robienie zdjęć, bo ręce zajęte :)Malowanie, cięcie, dopasowywanie, aż parowało :) 
Każda każdą wspierała, wytykała błędy, podpowiadała :) Praca zespołowa  :) 
Każda z Nas wykonała album Zegar. Każdy z albumów był inny niż reszta choć każdy oparty na tej samej bazie, podobnych dodatkach. Wizje różniły się zdecydowanie. Każdy z nich moim zdaniem jest piękny i tak bardzo inny. 
Zabawa była świetna, polecam serdecznie. Takie spotkania mają wartość nadrzędną. Oprócz wymiany doświadczeń, pomysłów, i wizji, spotkało się 5 "wariatek" które tak po prostu świetnie spędziły ze sobą czas, a wszystko dzięki Latarni morskiej i jej bazom :) 
za co serdecznie dziękujemy :)
A oto efekty naszej świetnej zabawy

Baza zegar dostępna Tu , Tusz użyty do ozdobienia Tu
a tarcza zegara również wykorzystana do dopełnienia całości o Tu
Tyle radości dzięki Latarnia Morska i scrap.com 
Prace zespołowo zgłaszamy do wyzwania w scrap.com o Tu

do następnego spotkania :)
i Ja

niedziela, 3 stycznia 2016

Candy w NAMASTE

Piękne, urocze, cudowne, fantastyczne, zajebiste :) a co. same cuda rozdawane na  rewelacyjnym blogu, o Tu :) zapraszam do zabawy :)


http://swiatnamaste.blogspot.com/2015/12/swiateczno-noworoczne-candy.html?spref=fb

Taki prezent na nowy rok :) radość :)
Pozdrawiam
K.