Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

czwartek, 31 grudnia 2015

Nowy Rok

Gdyby rok temu, ktoś mi powiedział, jak bardzo się zmieni moje życie, to bym się postukała zdrowo w czoło i powiedziała temu komuś , że zwyczajnie -realnie oszalał :)
Wiele się zmieniło w tym mijającym roku, we mnie, w ludziach, w świecie mnie otaczającym. Czy mijający rok był pasmem sukcesów?? oj nie... niestety nie... ale za straconego też go nie uważam.  Zwolnili mnie z pracy... szukałam pracy...opornie szło i nie znalazłam... w międzyczasie dopadła mnie "depresja" z ktora ciężko walczę i tylko dzięki moim córkom, mężowi i babci jestem, i nie stało się gorzej. Walka trudna, niezbyt równa ale nie daje się.
Poznałam również w tym roku świetnych ludzi. Ludzi ze świata scrapowego, którzy otwarli  mi oczy na pewne rzeczy, pokazali że jednak coś umiem, i serdecznie im dziękuję, Bogusiu, Marzenko, Kasiu So, Olivko - jesteście wielkie :)
Poznałam też ludzi którzy tak jak ja walczą z przeciwnościami losu, jakim jest depresja. Ci ludzie byli niesamowici! Sylwia, Emil, Gosia, Artur, Janka - uwielbiam Was, i choć dzielą nas kilometry, mam nadzieję że nie znikniecie z mojego życia :) dziękuję też Magdzie W.  - naszej warsztatowej Pani, niezwykle pozytywnej i sfiksowanej osobie, dziękuję za energię :)
Jak widzicie, nie było najgorzej choć porażki też są... Porażką są dla mnie stosunki rodzinne jakie dzięki pewnym osobom mają miejsce... niestety, przykre, ale jest. Porażką jest dla mnie to że pewne znajomości pomalutku gasną, i niestety przyznaje się że też trochę z mojej winy :(
I tak w kilku zdaniach podsumowałam rok 2015
Czy 2016 będzie lepszy? nie wiem, i nie chce wiedzieć. Niech się po prostu dzieje. A moje życzenia niech się choć trochę spełnią, czego życzę również Wam :) Niech te przyszły rok będzie dla każdego dobry. Żeby nie było rozczarowań, no chyba że same pozytywne. Życzę Wam, i sobie troszkę też :) , spełnienia marzeń i spokojnego życia!
Udanych sylewestrowych bali, imprez, prywatek, i małego kaca jutro :)
K.

środa, 23 grudnia 2015

Boże Narodzenie

Z okazji Bożego Narodzenia życzę wszystkim razem i każdemu z osobna 
Zdrowia, pomyślności i wiele radości 
oraz wszelkiej pmyślności w nadchodzącym 2016 Roku!
Spełnienia marzeń, i tych malutkich i tych dużych
oraz radości z bycia rodziną :) 


życzy
 Kasia z Rodzinką


niedziela, 13 grudnia 2015

Decu z Anną i Elsą w rli głównej

Kolejne skrzyneczki z księżniczkami Anną i Elsą w roli głównej powstały dla cudnych córeczek mojej scrapowej koleżanki :) Mam nadzieje że dziewczynki zadowolone :)

Prawie Bliźniacze, żeby wojny jakieś nie wywołać, toż t dla sióstr :)
Miłego niedzielnego popołudnia :)
K.

piątek, 11 grudnia 2015

Sweet sixteen :)

Jakiś czas temu urodzinki obchodziła przyjaciółka mojej starszej Córki , potocznie nazywana Zazą :) popełniłam taką słodycz :) mam nadzieje że się podobało, a jubilatce, raz jeszcze wszystkiego najlepszego :)Miłego popołudnia życzę wszystkim
K.

czwartek, 10 grudnia 2015

Urodzinowe prezenty Księżniczki Majeczki :)

Z poślizgiem, ale mam nadzieje że rozgrzeszona :)
w październiku kolejne już urodziny obchodziła córeczka mojej Psiapsi  :)
To dla niej powstała skrzyneczka z księżniczkami:

dodatkowo powstała Karteczka z ukochaną Myszką Miki ( digi prawdopodobnie by Aga Borysewicz - jeżeli nie to proszę o pomoc :)


I jesienny bukiecik dla Małej Hazardzistki :) hihi

Jak widzicie, zaległośc październikowa, ale będzie lepiej :)
a już niebawem, na specjalne zamówienie zaglądającej tu Agi, pojawi się przepis na dżem dyniowy, tylko muszę go ogarnąć :)
Tymczasem miłego wieczorku
K.