Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

piątek, 28 marca 2014

Drzewko dla "prawie" emeryta :)

Były Szef odchodzi na emeryturę... wow... szok? niespodzianka? niedowierzanie? Wszystko razem... :) niewiele myśląc, inspirując się Tu i ówdzie wyszło takie coś:


i na szybcika powstała kartka z quillingu: 

no :) ja tam jestem zadowolona :) kolejne "wyzwanie" spełnione :)

niedziela, 16 marca 2014

Karteczki, czemu by nie? :)

Troszke zaniedbałam, ale jakoś tak...
postanowiłam spróbować sił w kartkach okolicznościowych... wyszło jak wyszło, ja tam jestem dumna z siebie :) a Wy oceńcie sami :) teraz należałoby się wziąć za kilka projektów które mam w głowie, ale też trzeba zacząć już, ze strachem w oczach i duszą na ramieniu, myśleć o obronie która się zbliża wielkimi krokami, a jak tak dalej pójdzie, to nie będzie co bronić... hehe
a teraz moje przechwałki:ze wszystkich trzech jestem niesamowicie dumna, choć wiem że to zwykłe raczkowanie w temacie, patrząc na to jakie Wy robicie cuda :) może kiedyś dojdę do takiej wprawy i perfekcji :) tymczasem cieszę się tym co zrobiłam :)
życzę miłego, późnego wieczoru i byle do piątku, cytując RMF FM :)
K.

czwartek, 6 marca 2014

wózek - temat skończony

Żeby nie było, skończyłam go i mogę się udać do Malutkiej Kasi :) Wydaje mi się że jak na pierwszy projekt tego typu, podpatrzony TUTAJ , całość całkiem nieźle wyszła :) Oceńcie sami :)


ja jestem mega zadowolona !
Pozdrawiam
Milego dnia
K

sobota, 1 marca 2014

Sesje (chyba) uznaję za zakończoną

Kolejna sesja chyba z głowy, chyba, ponieważ czekam na wyniki z ostatniego egzaminu, aczkolwiek wydaje mi się że będzie dobrze. Totalne zmęczenie materiałem, ilością obowiązków, niemożnością realizowania pomysłów... przesilenie wiosenne przy tym to pikuś... hehe...
Blog zaniedbywany, ale tłumaczyć się nie ma co, bo i komu :)
Aktualnie gotuje i piekę, moja starsza córka kończy jutro 15 lat ... jesoooo, ale ja jestem stara :)
będzie tort czekoladowy jak nie wiem co ze śmietaną ( nowy przepis, trzymajcie kciuki, się piecze) i coś na styl kremówek, ciasto, przepyszne, troche z przepisu siostry aastazji, troszke z  mojej kreatywnej i radosnej twórczości :) zdjęcia przepisy najwcześniej jutro wieczorkiem, jak wcześniej nie padne... na to wszytsko moja "druga" Szefowa poprosiła mnie o przygotowanie przekąsek, więc skończe jutro imprezę i znów w kuchni będe siedziała...no cóż... gdyby nie fakt przemęczenia, wszystko byłoby super, a tak, zamiast odpocząć... a za tydzień, 8 marca kolejny zjazd, pierwszy w ostatnim semstrze.... oj, bedzie sie działo... póki co, spokojnej nocy i miłej niedzieli :)

Pozdrawiam
K